d
c

Maksevõimalused

Kaardimakse:

Maksmiseks on võimalik kasutada Visa ja MasterCard logodega panga/krediitkaarte. Peale tellimuse vormistamist suunatakse teid makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Ka veebipoe haldajal ei ole võimalik näha ega muuta kaardiandmeid. Võimalikud kaardimaksete tühistamised ja raha tagastamised toimuvad ainult läbi kaardimakse süsteemi. Tühistatud kaardimakset ei tagastata kliendile pangaülekandega ega muul viisil.

Kaardimaksete teostamiseks internetis soovitame Teil liituda kaardi väljastanud pangas „Turvaliste ostude programmiga“.

Pangalink:

Sobiva pangalingi saad valida ostu vormistamisel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid makse sooritamiseks valitud internetipanka. Hetkel on võimalik makset teostada läbi Swedpanga ja SEB panga pangalingi.

Pangaülekanne:

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile info tellimuse kohta koos tasumiseks vajalike rekvisiitidega, et saaksite selle pangakontoris või internetipangas mugavalt tasuda. Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse/arve number. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida. Pangaülekandega tasumisel on arve maksetähtaeg 2 (kaks) tööpäeva. Kui selleks ajaks ei ole raha OÜ Regno Grupp pangakontole laekunud, siis tellimus tühistatakse. Peale kolmandat tellimuse tühistamist blokeeritakse kliendile pangaülekandega maksmise võimalus.

Kaup on kliendile broneeritud ja lõigatakse/komplekteeritakse peale raha laekumist Regno Grupp pangakontole.